fbpx

Paslaugos

Gipso kartono plokščių montavimas

Tai universalus, ekonomiškas, patogus, greitas, ekologiškas ir lankstus būdas, kuris naudojamas ne tik pertvaromis atskirti kambarius, bet ir įrengti lubas su paslėptais šviestuvais bei savitai dekoruoti namų interjerą. Vidaus apdailai naudojame KNAUF gipso kartono plokščių montavimo sistemą, kuri padeda sukurti unikalius namus.

Sienų ir lubų glaistymas, dažymas, tapetavimas

Sienų ir lubų glaistymas bei dažymas (sienų glaistymas, šlifavimas, gruntavimas, dažymas, sienų parengimas tapetų klijavimui) yra ypatingo kruopštumo ir profesionalumo reikalaujantis darbas, kadangi nuo jo priklauso viso būsto išvaizda, namų erdvės kokybės pojūtis. Tik tinkamai paruoštas paviršius ir kokybiški, gerai su sienomis sukimbantys dažai garantuoja puikų rezultatą. Norintiems spalvingų, raštuotų sienų, siūlome tapetavimo darbus (sienų parengimą ir klijavimą įvairių rūšių tapetais: popieriniais, akriliniais, vinilo, tekstilės, aksomo ar foto tapetais).

Plytelių klojimas ir klijavimas

Kadangi plytelės yra bene rečiausiai keičiamos vidaus apdailos medžiagų, joms skiriame ypatingą dėmesį. Ar ilgai jos tarnaus priklauso ne tik nuo plytelių kokybės, bet ir nuo meistro profesionalumo. Todėl prieš klijuojant plyteles, visų pirma įsitikiname, kad pagrindas, ant kurio klijuosime, yra lygus. Jei yra pagrindo nelygumų, paviršių būtinai išlyginame išlyginamuoju mišiniu. Taip pat padedame išsirinkti grindų ir sienų plyteles, kadangi skirtingiems paviršiams naudojamos skirtingų rūšių plytelės.

Grindų montavimas

Norintiems įsirengti būsto grindis, siūlome platų paslaugų spektrą: nuo grindų pagrindo lyginimo iki medinių grindų įrengimo, parketlenčių klijavimo, parketo, laminato dėjimo, linoleumo montavimo, kiliminės dangos klojimo ar klijavimo ir baigiant medinių ar PVC grindjuosčių/plintusų montavimo. Žiūrinti į vidaus darbų atlikimo seką, grindų dėjimo darbus atliekame, kai jau nutinkuotos ir nuglaistytos sienos, išklijuotos plytelės bei atlikti kiti vidaus apdailos darbai.

Elektros instaliacijos darbai

Prieš pradedant sienų ir grindų darbus, visada suderiname elektros instaliaciją ir jos poreikį namų apšvietimui. Atliekant elektros instaliacijos ir apšvietimo montavimo darbus, rekomenduojame pasitarti su interjero dizaineriais, nes vėliau gali būti papildomų veiksmų, problemų perkeliant elektros instaliacijos taškus.

Dizainerio konsultacijos

Kad namai būtų unikalūs, jaukūs, būtų juose ne tik patogu gyventi, bet ir jaustųsi harmonija, dažnai reikalinga profesionalus interjero dizainerio žvilgsnis ir patarimai. Kaip suderinti kelis skirtingus stilius? Kokias parinkti plyteles? Ar tinka viena spalva prie kitos? Kaip išdėstyti apšvietimą? Į šiuos ir kitus klausimus jums mielai atsakys mūsų konsultantai – interjero dizaineriai. Su jais galėsite ne tik pasitarti, bet jų lydimi apsilankyti prekybos centruose, salonuose, renkantis vidaus apdailos medžiagas.

Kiti darbai

Atliekame visus vidaus santechnikos darbus – montuojame visą sanitarinę įrangą: vonias, dušus, klozetus, kriaukles, pajungiame skalbimo mašiną ir kt., taip pat teikiame elektros apšvietimo montavimo paslaugas, atliekame hidroizoliacijos įrengimo, ventiliacijos darbus. Reikalui esant teikiame griovimo-ardymo, statybinių atliekų išvežimo paslaugas, taip pat pasirūpiname vidaus apdailos darbams reikalingomis medžiagomis – jų pirkimu, atvežimu, užnešimu.

Turite klausimų? Susisiekite